KÜÇÜK PARMAKLAR PROJESİ KAPSAMINDA TABLET BİLGİSAYARLARIMIZI TESLİM ETTİK [4.03.2021]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan ‘’Küçük Parmaklar Projesi’’ kapsamında Türkiye genelinde 30.000(otuzbin) adet klavyeli tablet bilgisayar dağıtılmaktadır. TOBB ve Kozan Ticaret Borsası tarafından finanse edilen 68 adet klavyeli tablet bilgisayar yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılması amacıyla Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

Teslim Törenine Kozan Kaymakamı Sn. Şafak GÜRÇAM, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Arif DAĞLI, Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ, Kozan Organize Sanayi Müdürü Fatih AYDIN, Yönetim Kurulu Başkanımız İdris ÇEVİKALP, Yönetim Kurulu Üyemiz Bilal KURT ve Meclis Üyemiz Bülent ÜNAL katıldı.

Tablet teslim töreni sonrasında Kozan Ticaret Borsası olarak eğitime verdiğimiz destekle Fatih Anadolu Lisesiyle karşılıklı yardımlaşma ve dayanışma işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk SÖNMEZ, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet OSMANCA, Yönetim Kurulu Başkanımız İdris ÇEVİKALP ve Genel Sekreterimiz Türker YAŞAR Tarafından imzalanan protokol ile eğitim, Sosyal tesisler konusunda yardımlaşma ve dayanışma faaliyetleri gerçekleşecektir.