YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÇEVİKALP IN YENİ YIL MESAJI [31.12.2019]

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ İDRİS ÇEVİKALP' IN YENİ YIL MESAJI

İyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanı içerisindeyiz.

Ülke olarak geçmiş yıllardaki olumsuzluk ve sıkıntılardan ders alarak gelecek yıllara başımız dik ve daha güçlü şekilde yürüyeceğimize dair inancımız tam. Çünkü sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz var. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engelleyemeyecek, hiçbir güç, devletimizi yolundan döndüremeyecektir. Gelişme sürecinde, evrensel değerler en önemli yol göstericimiz olacaktır. Birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize kast eden hiçbir odak hedefine asla ulaşamayacaktır. Yaşanılan acıları, sıkıntıları hiçbir zaman unutmamakla beraber geleceğe umutla bakmaya devam edeceğiz.

İlçemiz adına da yeni yılın büyük fırsatlar getireceği kanısındayız. Biz de Kozan Ticaret Borsası olarak vizyonumuz doğrultusunda yeni yılda ilçemize ve üyelerimize vereceğimiz desteklerle fırsatları kazanca dönüştürüp, Kozan’ ın kalkınmasında büyük rol oynamaya hazırız.
Tüm bu duygularla 2020 yılının başta ilçemiz olmak üzere, ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, değerli üyelerimizin ve Kozanlı hemşerilerimiz yeni yılını en samimi dileklerimle kutluyorum.

Saygılarımla
Yönetim Kurulu Başkanı
İdris ÇEVİKALP