Kozan Ticaret Borsası (KTB), 2018–2019 eğitim öğretim yılında, Kozan’da faaliyet gösteren okullarda eğitim gören maddi durumu iyi olmayan öğrencilere çanta yardımında bulundu. [2.10.2018]
Kozan Ticaret Borsası (KTB), 2018–2019 eğitim öğretim yılında, Kozan’da faaliyet gösteren okullarda eğitim gören maddi durumu iyi olmayan öğrencilere çanta yardımında bulundu.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından koordine edilen ve Kozan Ticaret Borsası tarafından hazırlanan okul çantası paketleri maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ulaştırarak eğitime katkıda bulundu. İlçe merkezi ve İlçeye bağlı bulunan okulları ziyaret eden Kozan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah KILINÇ “Hazırlanan okul çantası paketlerini okulların  idarecilerine teslim edilmesinin ardından öğrencilerimize dağıtıldığını belirten Kılınç buradaki amacımız eğitim görüp maddi imkânları olmayan öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunduk” dedi.
KILINÇ: KOZAN’NIN YARARINA OLACAK HER PROJEDE YER ALAMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris ÇEVİKALP bazı Okullarda Eğitim görüp maddi durumu iyi olmayan öğrencileri tespit ederek çanta yardımında bulunduklarını ifade eden Başkan Çevikalp En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizdi ve Geleceğin büyükleri, Geleceğimizin teminatları olan öğrencilerimize her türlü desteğin verilmesi gerektiğini belirtti ve  “Daha önceki yıllarda olduğu gibi inşallah bundan sonraki zamanlarda da eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Biz Kozan Ticaret Borsası olarak sadece eğitim camiasına değil, imkânlarımız doğrultusunda Kozan ve Kozanlı’nın yararına olacak her projede yer almaya devam ediyoruz dedi”